Leo rozhrýzol stoličky, no očami očaril

0 1368

Bratislava 25. júna (Útulkovo.sk) – Rozhryzené stoličky, prasknutý bazén a ďalšie nezbednosti. Leo, šteniatko z Útulku v Senici, sa takto zapísal vo svojej novej rodine u Veroniky Pavlovičovej. Nie vždy to boli veselé príhody.

Leo bol pravdepodobne nechceným šteniatkom. Túlal sa po Kútoch popri železničnej stanici, až kým nekončil v Útulku v Senici.

„Bol také rozkošné, milé šteniatko, ktoré ma hneď očarilo a zaujalo,“ prezradila naňho jeho majiteľka s tým, že svojimi očami očaril aj ostatných členov rodiny.

Po príchode do novej rodiny mal však stále šteniatkovské maniere a nič pred ním nebolo v bezpečí. „Stihol nám poobhrýzať všetky stoličky, prasknúť nafukovací bazén, prehrýzť ploť a veľa ďalšieho,“ zaspomínala Veronika, ktorá ho na jar prihlásila aj do našej súťaže Naj útulkáč.

Hoci už Leo vyrástol, dodnes sa občas správa ako dieťa. „Je stále naše pobláznené šteniatko, ale rešpekt majú všetci, hlavne kvôli jeho výzoru,“ dodala.

Z Lea vyrástol dobrý strážca, ktorý svojim hrubým štekotom vzorne stráži dvor.

Adoptovali ste si aj vy psíka z útulku? Pošlite nám jeho príbeh a fotografiu na adresu utulkovo@tasr.sk a podeľte sa o zážitky s ním s čitateľmi Útulkova.

Útulkovo.sk
FOTO: Útulkovo.sk/Naj útulkáč