Leny sa niekoľko týždňov túlal, teraz hľadá nový domov

0 1853

Tento drobný psík sa potuloval niekoľko týždňov, doslova prosil, aby ho vzali do depozita, pravidelne čakal pred bránou a smutne odchádzal, keď ho kvôli preplnenej kapacite nemohli vziať. Tesne pred Vianocami ho konečne do depozita prijali. PO niekoľkých mesiacoch sa na neho usmialo šťastie a dnes už býva v Košiciach v novom domove. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Je to malý bojko, pokorne príde, lepšie povedané priplazí sa, k človeku a nesmelo vrtí chvostíkom. Keď zistí, že ho chceme pohladiť a nie mu ublížiť, vyvalí sa na chrbátik a spokojne si to užíva. Pred inými psami má rešpekt a väčších od seba sa zatiaľ bojí. Bude odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný.

leny2

Kontakt: 0910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Leny
Pohlavie: pes
Farba: hnedočierna
Vek: cca 7 mesiacov
Veľkosť: malý vzrast (cca 8 kg, 35 cm)

leny3

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>