Lenka je citlivá psia dáma

0 1457

Lenka je drobná, veľmi jemná a citlivá psia dáma. Má hygienické návyky, je nekonfliktná, nemá problém so psíkmi ani so sučkami. Lenka má nový domov v bytíku v ČR

Vie ostať pekne sama doma a čakať na pána, kým príde domov. Neničí a je tichučká. Nie je extra náročná na pohyb, hľadáme jej pohodový domov, kde by jej dali paníčkovia mnoho mnoho lásky, ktorú im ona miliónkrát vráti.

Lenka je obrovské mojkadlo, môže ísť aj k deťom. Je odčervená, čipovaná, kastrovaná, vakcinovaná. Lenka na vás čaká v dočasnej opatere v Michalovciach.

lenka

Kontakt: +421 908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

Pre psíka je nutné prísť si osobne. Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky.

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

lenka2

Kontakt: +421 918 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Lenka
Pohlavie: sučka
Farba: hnedá
Vek: cca 2,5 roka
Veľkosť: malý vzrast – 27 cm, 6,4 kg

lenka1

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>