Laura – OZ Túlavá labka

0

Laura je ďalšia z mnohých psíkov, ktorá pochádza z rómskej časti pri BS. Nepatrila však nikomu, len sa tam túlala. Jej bývalý majiteľ ju tam proste vyhodil z auta a odišiel.

Úžasné riešenie, ani keby tam bolo málo psov! Deti jej tam hodili lekvárovú buchtu, ktorú zjedla. Behala tam po ceste krížom-krážom, autá museli vždy pribrzdiť. Malý pekinéz Princ (tiež je na adopciu) sa do nej zamiloval…ejha…to by boli šteniatka… Mestská polícia ju odchytila a momentálne je Laura už v KS.

Je to nádherná sučka, pravdepodobne kríženka krátkosrstej kólie s niečím drsnosrstým a fúzatým. Proste krásavica :). Laura je napriek všetkému priateľská sučka, ľuďom dôveruje, je šikovná a inteligentná. Je trochu opatrná, ale inak veľmi milá, zvyknutá na iné psíky, na deti. Dokonca jej nevadí ani obojok, vodítko :)
Hľadá si skutočnú rodinku, domov … túži po láske!

O zvieratku:

Meno: LAURA
Pohlavie: sučka
Rasa: x kólia krátkosrstá
Vek: cca 1- 2 roky
Farba: čierno-krémovo-biela
Veľkosť: stredná, po kolená

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>