Lara si nežila ako v rozprávke


Nádherná mohutná žíhaná Lara hľadá toho pravého milujúceho majiteľa. Výzorom síce vzbudzuje rešpekt, ale v srdiečku je to stopercentná maznáčka.

Laru našli vychudnutú na ulici. Pravdepodobne si nežila ako v rozprávke. Zatiaľ ju ani nikto nehľadá, nikomu nechýba. Zo začiatku je opatrná, nedôveruje cudzím ľudom. Dokáže si však celkom rýchlo zvyknúť a k svojej rodine bude neskutočne priateľská, milá, hravá a verná.

Je zvyknutá na obojok a vôdzku, je pokojnejšia, ale má rada aj prechádzky. Bude z nej aj perfektná strážkyňa, ohlási každú návštevu hlasným štekaním. Môže snáď bývať aj v byte, ale ideálne v dome s prístupom dnu. So psíkmi a sučkami sa znesie individuálne, nie je konfliktná. Iné zvieratá skôr nie ako áno.

Nie je vhodná na stráženie do firmy, iba ako rodinný miláčik. Lara potrebuje skôr skúsenejšieho majiteľa, najlepšie takého, ktorý má už s týmto plemenom skúsenosti.

Lara je veterinárne ošetrená – odčervená, očkovaná, čipovaná, odblšená a kastrovaná. Pri adopcii sa platí len poplatok za veterinárne ošetrenie – cca 35 eur a podpisuje sa adopčná zmluva.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: LARA
Vek: cca 3 roky
Rasa: bullmastiff / americký bandog
Farba: žíhaná
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Veľkosť: väčšia stredná, mohutná

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>