VIDEO: Mačka totálne zažratá do pozerania TV, správa sa ako chlapi pri futbale!

0 2009

Bratislava 6. augusta (Útulkovo.sk) – Táto mačka očividne nepozerá televízor po prvý krát. Spôsobne pribehne a elegantne sa posadí na stoličku pri prijímači. Od začiatku pozorne hodnotí jednotlivé scény, zdá sa však, že ostáva nad vecou. Príbeh, podfarbený dramatickou hudbou ju však postupne začne vťahovať do deja… A zviera ho prežíva stále intenzívnejšie!

Tento boží tvor nedokáže skrývať svoje emócie, ako to vedia ľudia. Keď sa na obrazovke mihajú rýchlo bežiace koľajnice vlaku, prikrčí sa, aby v tej rýchlosti nestratila rovnováhu. Naopak, obrázky prúdiacej vody v nej vzbudzujú zvedavosť, naťahuje sa k televízoru… Aby sa znovu prikrčila, keď sa opäť objavia koľajnice.

Príbeh na obrazovke zviera úplne pohltí, stále sa však ešte ovláda. Potom sa náhle televízny dej zmení a mačka spozornie. Obrazovku zaplní skalné bralo, na ktorom niečo vidí. Váhavo sa pohne k televízoru. Zrazu vyletí k oblohe vták! To už je na jej nervy priveľa. Inštinkty ju premôžu a labkou vyštartuje smerom k obrazovke, aby drzú korisť chytila… Lenže obraz sa v okamihu zmení a mačka sedí sklamaná pred telkou. Ako mnohých iných, aj ju oklamala farebná ilúzia televíznej reality a ostalo len sklamanie…

Pozrite si roztomilé video, ktoré rozosmeje nejedného z vás!

Útulkovo.sk
Foto a video Youtube

Súvisiace články:
KURIÓZNE VIDEO: Pes vie zahrať zomieranie lepšie ako profesionálny herec
Viac>>