Drobnú Kunku vyhodili pri ceste medzi Vyhňami a Banskou Štiavnicou

0 1377

Malinkú Kunku našli jej záchrancovia vyhodenú pri ceste medzi obcou Vyhne a Banskou Štiavnicou. Mysleli si najprv, že je tam kuna, no potom zbadali, že sa tam mrví drobné šteniatko. Aj Kunka už našla novú rodinu, s ktorou býva v Detve. Domov jej pomáhalo hľadať aj Útulkovo.sk.

Kunka je drobeček, ešte miminko, ktoré malo byť so svojou psou mamkou. Momentálne je v dočasnej opatere v byte. Je rozkošná, už konečne napapaná a spokojná. Je zatiaľ odčervená, čaká ju prvé očkovanie. Kunke hľadáme milujúci domov, kde ju zahrnú láskou a opaterou. Ak vám doma chýba malé zlatíčko, ktoré môžete piplať, adoptujte Kunku. Je vhodná do bytu, či do rodinného domu s prístupom dnu. Samozrejme, keďže je to šteniatko, je vhodná aj k iným zvieratám.

kunka

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: KUNKA
Pohlavie: sučka
Farba: krémovo-biela
Vek: cca 6 týždňov
Rasa: mix možno špic, niečo chlpaté
Veľkosť: malá, bude pravdepodobne menšieho vzrastu

kunka1

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>