Zranená Krowka má niekdy pohľad vrahyne


Malá čierna Krowka bola nájdená v kríkoch vo Zvolene. Mňaukala, a tak si ju všimla jedna milá pani, ktorá ju vzala a zavolala OZ Túlavá labka. Krowka už má nový domov, bude bývať v Handlovej. Domov jej pomáhalo hľadať aj Útulkovo.sk.

Krowka bola odčervená, dostala aj kvapky proti svrabu a bol jej robený aj RTG snímok zranenej labky. Zranenie je staré, začalo sa zle hojiť a labku vôbec nepoužívala. Krowka je napriek všetkému úžasné mačiatko. Je veľmi priateľská, zhovorčivá a aj hravá. Miluje spoločnosť, najradšej leží nalepená na človeku a hlasno pradie. Je to citlivá dušička, rozkošné mačacie srdiečko. Krowka je super mača, v živote sa nestratí, je milá, úžasná, niekedy sa však pozerá ako vrahyňa.

O zvieratku:

Meno: KROWKA
Pohlavie: mačka
Farba: čierna s bielym bruškom a bielym golierikom
Vek: cca 3 mesiace

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>