Brunko je hravý a milý domáci spoločník


Brunko hľadá ten najlepší domov. Už od narodenia sa s ním život nemaznal. Bol nájdený ako párdňové šteniatko aj so svojimi 13-timi súrodencami vyhodený na smetisku… Ujala sa ho Katka, ktorá ho doslova odfľaškovala a stala sa mu náhradnou maminou. 

Po dvoch mesiacoch si našiel nový domov, ktorý však netrval dlho… Stal sa z neho dospelý psík a majiteľovi sa zunoval… Bez mihnutia oka ho vrátil bez primeraného dôvodu. A tak sa Bruno dostal z bytu do koterca…, prvé dni absolútne nechápal čo sa s ním deje. Postupne si už zvykol, ale stále mu chýba pravý domov, kde bude člen rodiny a nielen jeden z mnohých…

Brunko má cca rok a je to také bláznivé odrastené šteňa stredného vzrastu, má 17 kg. Potrebuje majiteľa, ktorý ho usmerní a vychová, keďže predchádzajúci sa mu vôbec nevenoval. Bruno sa veľmi poteší spoločným aktivitám, keďže je neustále v pohybe. Je vhodný do domu s prístupom do vnútra, má hygienické návyky. S inými psami nemá problém. Je vhodný aj do rodiny so staršími rozumnými deťmi.

Ak ste športový a akčný typ, určite si s Brunom budete rozumieť a môžete spolu prejsť aj celý svet. :)

Momentálne sa nachádza v Košiciach. Ďakujeme aj za zdieľanie, ktoré veľmi pomáha pri hľadaní nových domovov pre opustených psíkov.

V prípade záujmu ma kontaktujte mailom: katarina.macatkova@gmail.com

10407468_10152308403932407_8630883930752393255_n

Dnes je z neho úžasné hravé šteniatko, plné energie, ktoré myslí iba na bláznovstvá. Miluje všetkých ľudí a všetkých psíkov, s ktorými sa veľmi rád hrá. Pekne už zvláda život v byte a hygienické návyky.

Mattík je malé šidielko, zbožňuje hladkanie a maznanie, hodí sa do bytu alebo domu s prístupom dnu. Pokojne aj k rozumným deťom. Určite uvíta aj spoločnosť iného psieho kamoša. Ako každé šteniatko je aj Mattík malý nezbedník, ktorý potrebuje každodennú činnosť a pohyb na vybitie energie. Je odčervený, kompletne vakcinovaný, čipovaný.

Za záchranu ďalšej psej dušičky patrí obrovské poďakovanie celému tímu, ktorý sa o maličkého perfektne staral počas hospitalizácie, zvlášť Doc. MVDr. Igorovi Capíkovi, ktorý to nevzdal a bojoval o život tohto stvorenia.

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Brunko
Pohlavie: pes
Farba: bielo-čierny
Veľkosť: malá
Vek: približne jeden rok

10418238_10152308403462407_5230098163965722015_n

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>