VIDEO: Krásna psia slečna BAMBI z Košíc miluje hračky!


Bambi je 5 mesačné šteniatko kríženca nemeckého ovčiaka a hľadá si nový domov. Je veľmi milá, prítulná, hravá, veselá, zvedavá a učenlivá. Má veľmi rada spoločnosť ľudí, nevadia jej ani veľké skupiny, rada sa hrá so psami – veľkých psov sa spočiatku bojí, ale zvyká si. Nevadí jej ani hluk, je zvyknutá na cestu autobusom, autom, cestovala už aj vlakom, nebojí sa vody.

Má hygienické návyky (pri pravidelnom venčení), vie si sadnúť, ľahnúť, prísť na zavolanie, dať labku, aportovať a prebehnúť cez tunel (agility). Je navyknutá žiť v byte, nedemoluje, má veľký záujem o hračky, rada sa hrá, naťahuje o uzlík a naháňa sa. Bambi je veľmi pozorné a šikovné šteniatko, rýchlo sa učí, je naučená na kliker. V dočasnej opatere žije s 2 psami, mačkami, fretkami a hlodavcami, na prítomnosť iných zvierat je zvyknutá. Predpokladaný vzrast v dospelosti je nad kolená, momentálne má 5 mesiacov a 10,5 kg. Je očkovaná, odčervená a začipovaná. Nezáväzná návšteva vítaná.

Kontakt: 0907 441 447

Super video s Bambi:

O zvieratku:

Meno: BAMBI
Pohlavie: sučka
Rasa: kríženec nemeckého ovčiaka
Vek: 5 mesiacov
Veľkosť: 10,5 kg

O útulku: Útulok Košice – únia vzájomnej pomoci ľudí a zvierat

Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov (U.V.P) je nezisková organizácia, ktorá vznikla v roku 2001 v Košiciach na východe Slovenska. Viac>>