Koro zažil veľa zlého, hrozilo mu dokonca utratenie

0 1389

Kučeravému Korovi hrozilo utratenie. Pôvodne bol nájdený v Rudne nad Hronom. Psík musel zažiť veľa zlého, pretože je pre neho všetko nové. Nepozná vôdzku a obojok, nepozná auto, má strach pri nových ľuďoch… jeho život sa však mení k lepšiemu, pretože aj on si už našiel nový domov. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Nie je agresívny a je milý, len sa musí všetkému naučiť a konečne začať žiť šťastným psím životom. Je to mladý, krásny, mohutný a kučeravý krásavec.

Je vhodný aj k iným psom, vhodný aj k deťom, keďže Koro je taký veľký, zatiaľ nemotorný plyšák. Je vhodný do rodinného domu.

koro2

Zatiaľ je odčervený, čaká ho očkovanie a kastrácia. Koro je nádherný pes, ktorý si zašlúži spoznať vôňu rodiny a bezpečie domova. Nájde toto šťastie?

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: KORO
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Rasa: x zlatý retriever
Vek: cca 1,5 – 2 roky
Veľkosť: väčší, mohutný

koro1

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>