Korky sa ľahko učí nové povely

0 1832

Korky je približne dvojročný kríženec stredného vzrastu. Rád sa mazná, miluje hladkanie a dokonca vie dať na povel pusinku. Korky je krásny, dobrácky fešák, ktorý nemá problém s inými psíkmi či sučkami. Aj on našiel nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Na vôdzke chodí bez problémov, ovláda povely: sadni, ostaň, nesmieš a s ľahkosťou sa učí nové, čo svedčí o jeho inteligencii. Korky je očkovaný, čipovaný, odčervený a bude kastrovaný.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: KORKY
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Veľkosť: cca 50 cm v kohútiku
Vek: cca 2 roky

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>