Kley sa rád vyvaľuje v posteli

0 803

Kley je približne 3,5 ročný psík labradora. Je veľmi milý, maznavý a hravý. Hranie s loptičkami a inými hračkami je jeho obľúbená aktivita. Neustále si nejakú hračku nosí v papuľke. Pokiaľ ide o iných psíkov, nemá s nimi problém. Kley našiel nový domov, hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Kley má 100% hygienické návyky, nie je štekavý. Nie je vhodný ako búdový psík. Je veterinárne ošetrený, čipovaný, kastrovaný.

Kontakt: 0948 213 214, 0948 891 391

O zvieratku:

Meno:KLEY
Rasa: labrador
Pohlavie:pes
Farba: bledá
Veľkosť:stredná
Vek: cca 3,5 roky

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>