Keky potrebuje skúseného majiteľa

0

Keky je asi 4-mesačný psík, pravdepodobne kríženec staforda, red nose pitbulla prípadne iného plemena typu bull. Je priateľský, hravý, zvyknutý aj na iné zvieratká. keky našiel nový domov až v Brne. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Keky potrebuje skúsenejšieho majiteľa, niekedy je typicky tvrdohlavý. So správnym vedením a výcvikom z neho bude určite dokonalý rodinný psík. Môže bývať v domčeku s prístupom dnu a s dostatkom pohybu aj v byte. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie. Keky je odčervený, očkovaný a čipovaný. Podmienkou adopcie je samozrejme aj kastrácia vo vhodnom veku, aby sa predišlo rodeniu ďalších nechcených šteniat.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: KEKY
Pohlavie: pes
Farba: ryšavo-biely
Vek: cca 4 mesiace
Rasa: x staford/red nose pitbul/plemeno typu bull
Veľkosť: bude asi stredného vzrastu

keky

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>