OZ Strážni anjeli

OZ Strážni anjeli
OZ Strážni anjeli
0908 661 73
Partizánska ulica areál Poľnohospodárskeho družstva Žiar nad Hronom Viac tu: http://utulokzh.webnode.sk/ Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk

Mestský útulok je určený pre túlavých, odchytených alebo nájdených psov na území nášho mesta a v časti Šášovské Podhradie, ktorých držiteľ nie je známy. Takýto pes bude v útulku dočasne umiestnený, kým sa neprihlási alebo nezistí jeho majiteľ.

Na našej stránke nájdete všetky dôležité informácie o našom útulku a ľuďoch ktorí nám pomáhajú. Tiež sa dozviete o psíkoch, ktoré hľadajú nový domov a aj o tých šťastnejších, ktorým sa to už podarilo. Budeme vám prinášať informácie zo života našich chlpáčov, fungovania OZ Strážni anjeli, kynologického krúžku v Žiari nad Hronom a ďalších našich aktivitách. Určite nás poteší, ak nám svojimi pripomienkami, či radami pomôžete v našom úsilí priniesť viac lásky a šťastia do života opustených psíkov.

Linka na oficiálnu web stránku mesta Žiar nad Hronom – útulok a karanténna stanica pre psov ZH

Náš cieľ
Našim hlavným cieľom je dať druhú šancu čo najväčšiemu počtu psíkov, ktorí sa potom, čo ich majitelia zlyhali, ocitli u nás v útulku. Veríme, že spoločnými silami to dokážeme a každý opustený havino si čoskoro získa možno aj vaše srdiečko.

Aj vy môžete pomôcť
Akákoľvek pomoc od každého z vás je vítaná. Potešíme sa dobrému slovu, malému finančnému príspevku, či daru vo forme krmiva pre našich psíkov.

Dúfame, že sa na našu stránku opätovne budete radi vracať, či už preto aby ste si niektorého chlpáča osvojili, alebo preto aby ste sa dozvedeli ako sa nám darí. Tiež nás poteší ak našu stránku odporučíte aj vašim priateľom.