Katalóg útulkov

Práve ste vstúpili do katalógu útulkov. Nájdete v ňom množstvo útulkov a karanténnych staníc po celom Slovensku, na ktoré sa môžete obrátiť. Kontaktovať ich môžte v prípade, že nájdete stratené zvieratko, a tiež vtedy, keď sa rozhodnete adoptovať si zvieratko a poskytnúť mu domov.
Ak sa váš útulok ešte v našom katalógu nenachádza, môžete ho do zoznamu bezplatne pridať. Riaďte sa
týmito pokynmi. Pridanie útulku do katalógu je zdarma.


Cesta za domovom
Prioritou nášho združenia je umiestňovať zvieratá do mestských opatier. Nedisponujeme pozemkom ani útulkom, a naše zvieratá sú v opaterách do času, kedy im nájdeme stály domov. Dostane sa im tak veterinárna starostlivosť i láska.
Karanténna stanica pre spoločenské zvieratá mesta Banská Bystrica so sídlom vo Zvolene
Prevádzkovanie útulku pre zvieratá - karanténna stanica, prezentácia psov, ktorí hľadajú náhradný domov.
Malá farma
Naša Malá farma sa nachádza v tesnej blízkosti Košíc. Okrem hospodárskych zvierat našlo u nás útočisko (dočasné alebo trvalé) množtvo zvierat so zlým osudom.
Mestský útulok poprad
Mestský útulok pre túlavé a odchytené psy sa nachádza v časti mesta Veľká. Prevádzkuje ho mesto Poprad, ktoré takýmto spôsobom zabezpečuje komplexnú starostlivosť o odchytené psy z územia mesta Poprad a následne umiestnené v tomto zariadení.
Občianske združenie Mačací raj
"Mačací raj" je názov súkromného depozitu pre mačičky. Reálne fungujeme od 4.1.2011, ale až od 16.12.2011 sme sa pretransformovali na Občianske združenie. Našim hlavným cieľom je pomáhať mačičkám v núdzi, kde nás v prvopočiatkoch nášho založenia inšpirovalo OZ MAČKY SOS a jeho činnosť.
Občianske združenie MačkySOS
Občianske združenie Mačky SOS sa zaoberá ochranou zvierat a útulkami.
Občianske Združenie Siberian Husky Rescue Slovakia
Našou činnosťou je tvorba a správa databázy psov plemena sibírsky husky a iných plemien severského typu (aljašský malamut, grónsky pes, samojed, aljašský husky) a ich krížencov v núdzi, hľadajúcich nový domov alebo umiestnených v útulkoch a karanténnych staniciach na Slovensku.
OZ Kubínska Labka
Hlavným cieľom OZ Kubínska labka je podieľať sa na ochrane zvierat pred utrpením, stresom, bolesťou a poskytovať im starostlivosť a následne ich umiestňovať do nových domovov.
OZ Mačka Vo Vreci
Program OZ Mačka Vo Vreci je zameraný na redukciu množenia sa tzv. pouličných mačiek, resp. projekt na pomoc túlavým mačkám.