Kali – OZ Túlavá labka

0

Calico je jedna z mnohých sučiek, ktoré sa narodili na ulici, či v zlých podmienkach. Kde sa vzala, tu sa vzala a je u nás v útulku. Calico je okúpaná, odčervená a vybrali sme jej aj všetky kliešte. Je veterinárne ošetrená a kastrovaná.
Kali je už adoptovaná

Bola trošku vyplašená, no po pár chvílach sa oťukala. Je to priateľská a milá sučinka. Počúva na zavolanie a vie podať labku. Často sa usmieva, rada behá a hrá sa. Je kamarátka so všetkými psíkmi, mačičky rada ponaháňa. Je aj strážna, cudzieho človeka vždy štekotom ohlási. Vie sa spokojne viezť v aute. Môže žiť v byte alebo v dome s prístupom dnu. Vnútri sa správa veľmi dobre a stále chce byť v blízkosti človeka. Je z nej rozumná psia slečna, ktorá perfektne zapadne možno práve do vašej rodiny. Ak teda chcete a viete poskytnúť Calico skutočný domov, kontaktujte nás!

O zvieratku:

Meno: CALICO (Kali)
Vek: max. 2 roky
Farba: krémová
Rasa: x zlatý retriever
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Veľkosť: stredná, výška do 50 cm

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>