Rozkošný Johny nemá rád prudké pohyby a všetko oňucháva

0 2048

Johny je psík, ktorého sa majitelia chcú z rodinných dôvodov vzdať. Je zvyknutý na život v byte. Bojí sa však prudkých pohybov a najprv si musí všetko oňuchať. Čiže hľadá citlivých a milujúcich majiteľov.

Spoločnosť psíkov mu nevadí, skôr sa z nej teší, no na všetko si musí zvyknúť. Je milý, priateľský, rád chodí na prechádzky.
Vie sa voziť v aute, ale niekedy má z toho stres a slintá.Vhodný je do bytu. Nie je vhodný k malým deťom. Nenechajte sa však oklamať jeho výzorom rozkošného plyšáčika. Johny je z tých psíkov, ktoré potrebujú skúsenejších a trpezlivých majiteľov, ktorí mu poskytnú výchovu, určia správny smer a zároveň mu dajú lásku, ktorú potrebuje. V predošlom domove nemal správnu výchovu a všetko sa teda musí naučiť až teraz. Na cudzích ľudí si musí zvyknúť, potom je však z neho priateľský a veselý psík, ktorý dokonca aj postráži štekaním. Je očkovaný, odčervený, čipovaný a kastrovaný. Nachádza sa v Banskej Štiavnici.

Kontakt: 0903 484 041, tulavalabka@gmail.com

johny1

O zvieratku:

Meno: JOHNY
Pohlavie: pes – kastrovaný
Farba: biela
Vek: cca 4-5 rokov
Rasa: maltézsky pinč alebo mix maltezák/westík
Veľkosť: malá

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>