Johny žil u alkoholika, ktorý ho každý deň bil


Johnny bol odobratý z veľmi zlých podmienok od alkoholika z Rybníka, ktorý ho denne mlátil palicou po hlave. Psík bol na reťazi a bitý každý deň. Susedia našťastie nelenili a kontaktovali Útulok Šťastný domov v Leviciach, Johnyho sa podarilo odobrať pánovi, ktorý ho bez mihnutia oka dal.

Zanechalo to ale na ňom stopy a je veľmi nedôverčivý na cudzích ľudí. Musí si človeka oňuchať, obhliadnuť, a keď ho zoberiete na dlhú prechádzku bude vám vďačný.

Keď sa s ním skamarátite, je to veľmi dobrý spoločník. V útulku sa nachádza od júla 2014. Ak sa Vám Johny zapáčil a chceli by ste mu darovať nový domov, v ktorom zažije už len to dobré, ozvite sa na nižšie uvedený kontakt.

johny4

Útulok Šťastný domov v Leviciach nájdete pri strelnici, za bývalou levickou pekárňou. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Kontakt: Janka – 0948 330 815, Marry – 0908 583 078, stastnydomov@gmail.com
Číslo účtu: 0223976502/0900

johny2

O zvieratku:

Meno: Johny
Pohlavie: pes
Rasa: kríženec mix vlčko
Rok narodenia: 2012
Výška: stredná, do poly lýtok, cca 45 cm
Veterinárne ošetrenie: odčervenie, sérovanie, kompletné očkovanie, čipovanie a v budúcnosti kastrácia
Kastrácia: zatiaľ nie
Povaha: trošku nedôverčivý k novým ľudom ale vďačný

Znášanlivosť:

Psy: áno vyberá si
Sučky: áno
Mačky: neskúšali sme

johny1

Vhodnosť:

Dvor: áno
Byt: áno, zavísí od uhľa pohľadu
Deti: áno nie veľmi malé
Staršie osoby: áno

johny3

OZ Šťastný domov – Útulok Levice

Útulok v Leviciach nájdete pri strelnici, za bývalou levickou pekárňou. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku vo výške 25 eur. Cena zahŕňa odčervenie, 2x zasérovanie, kompletné očkovanie s besnotou a čipovanie. Viac>>