Jessie pozná aj vozenie v aute


Jessie potrebuje majiteľa, ktorý bude mať čas sa jej dostatočne venovať a ktorý bude pri jej výchove dôsledný, pevný a zároveň citlivý.

Jessie je deväťmesačná sučka krásneho žíhaného sfarbenia s bielym golierom. Pripomína skôr pitbula alebo stafforda, v preukaze má však rasu american bully. Je to veľmi aktívna, temperamentná, hravá a priateľská sučka. Bez problémov vychádza s inými psíkmi a sučkami, pozná aj vozenie v aute. Samozrejme je zvyknutá na obojok a vodítko, miluje pohyb a dlhé prechádzky.

Je to šikovná slečna, ovláda už aj niektoré základné povely a má rada spoločnosť človeka. Páčil by sa jej život pri dome s prístupom dnu a s dostatkom pohybu bude spokojná aj v byte.
Môže ísť do rodiny a zvykne si aj na iné zvieratká. Jessie je odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symb. poplatok za vet. ošetrenie.

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: JESSIE
Vek: nar. september 2014
Rasa: mix americký bulldog/mix americký stafordšírsky teriér
Farba: žíhaná
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Veľkosť: menšia stredná, mohutná

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>