Janis je neobyčajná cica

0 1998

Janiska je asi 2-ročná mačička pôvodom z Karanténnej stanice Zvolen, kde ju aj jej bračeka Ozzyho niekto pohodil v škatuľke od topánok pred dvere. Mačiatka boli veľmi maličké a našťastie v karanténnej stanici mali vtedy kojacu mačičku s dvomi ďalšími mačiatkami – tá ich čiastočne prijala. Spolu s umelým prikrmovaním striekačkou v častých intervaloch to zvládli a Janiska je dnes veľká dáma. Našla si domov, ktorý jej pomáhalo hľadať aj Útulkovo.sk.

Jej braček Ozzy je už dávno adoptovaný a užíva si úžasný domov. Janis žiaľ také šťastie dodnes nemala, každá adopcia skončila po prvom telefonáte. Vraj je veľmi obyčajná. Je pravdou, že tigrovaných mačiek je veľa, ale práve naopak, Janis je veľmi neobyčajná. Je veľmi spoločenská, „ukecaná“ – vrnkaním vám prisvedčí na čokoľvek.

Nie je ale otravná, na hranie si vystačí sama – s guľodráhou, loptičkou, nitkou, či vaším prstom, ktorého akupunktúru si môžte vychutnávať počas dlhých večerov strávených v spoločnosti tejto kultivovanej dámy. Janiskina špecialita je masáž. Janis je vhodná do bytu so zabezpečeným balkónom prípadne k domčeku s uzavretým výbehom. Je čistotná, znáša dobre aj druhé mačky.

janis

Kontakt: 0907 170 808, gulka888@gmail.com

O zvieratku:

Meno: JANIS
Pohlavie: mačka – kastrovaná
Farba: tigrovaná
Vek: cca 2 roky

janis1