Hravý Goofy nemá problém s inými psíkmi


Goofy je krásny psík kavaliera, ktorý bol nájdený v lese pri obci Žibritov. Nemal na sebe obojok a nemá ani čip, je však kastrovaný.

Goofy je priateľský, aktívny a hravý psík. Má vlastnosti typické pre toto plemeno. Bez problémov vychádza s inými psíkmi, je kamarát s deťmi, je zvyknutý na prechádzky a nerobí mu problém ani cestovanie autom.

Pravdepodobne žil v byte alebo pri dome s prístupom dnu, je čistučký, zdravý. Hľadáme najskôr pôvodného majiteľa. Veríme, že Goofy určite niekomu chýba.

V prípade, že sa náhodou pôvodný majiteľ nenájde, bude Goofy potrebovať nového. Goofy je odčervený, kastrovaný a dostal sérum proti parvoviróze. Čaká ho očkovanie a čipovanie.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

DSC04311

O zvieratku:

Meno: Goofy
Vek: cca 3 roky
Rasa: cavalier king charles španiel
Farba: bielo-čierno-hnedý
Pohlavie: pes – kastrovaný
Veľkosť: menší stredný

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>