Hayley, priateľská, rodinná a spoločenská fenka

1 2874

Hayley prišla do útulku od rómov, celý doterajší život od malého šteniatka bola zatvorená medzi drevenými doskami… Napriek tomu je veľmi kontaktná a priateľská, je to úžasná psia slečna, ktorá si až teraz začína užívať život. 

Zisťuje čo je to hra, že ľudský dotyk je niečo veľmi príjemné a že sa nemusí všetkého báť. Nakoľko doteraz žila v uzavretom maličkom priestore bez akéhokoľvek pohladenia, je to stále ešte malý bojko, no veľmi rýchlo si zvyká na nové prostredie, ľudí, zvuky, ruch mesta, premávku.

Hayley je učenlivá, hravá, priateľská, nekonfliktná fenočka, hodí sa do bytu – za pár dní zvládla hyg. návyky na 100%, k aktívnym majiteľom, kľudne k inému akčnému psíkovi (Hayley zbožňuje iných psíkov aj fenočky, rada sa s nimi hrá a blázni a veľa sa od nich učí). Bude vhodná na rôzne psie športy.

Zatiaľ je ešte len po kastrácii a čaká ju vakcinácia, na adopciu bude tak cca o mesiac, no už teraz si ju môžete rezervovať !

H2

 

Hayley na Vás čaká v dočasne v Michalovciach.

Pre fenku je nutné prísť si osobne! (Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo v Košiciach – dohoda telefonicky)

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva http://www.ozpomocpsom.sk/info-a-propagacia/adopcna-zmluva a platí sa adopčný poplatok 30€

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Hayley
Pohlavie: fena kastrovaná
Farba: bielo-hnedá
Veľkosť: malá
Vek: približne jeden rok

H1

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>