Týraný Hary v koterci veľmi trpí

0 2662

Hary bol od štvrtka 6. februára v útulku OZ Pomoc psom. Je veľmi milý a prítulný, neskutočný maznoško. V koterci veľmi trpí, jeho stav sa zhoršuje, vyhryzáva si srsť z chrbátika, obhryzáva chvost, papuľku má celú odretú od mreží koterca. Hary zostáva natrvalo v dočasnej opatere, ktorá sa pre neho stala novým domovom.

S inými psíkmi pred tým nebol v kontakte, oštekáva ich, ale keď si oňuchá submisívne sučky, ignoruje ich. Nie je vhodný k malým deťom, nakoľko bol týraný. Harynko potrebuje čo najskôr dočasnú opateru, v koterci je to s ním deň čo deň horšie, veľmi trpí. Hary na vás čaká v Strážskom.

Inšpektorka Slobody zvierat p. Sliacka kontaktovala OZ Pomoc psom s prosbou o pomoc pre tohto týraného nemeckého ovčiaka začiatkom februára. Chceme sa poďakovať dobrovoľníčkam z michalovského útulku, ktoré psíka vyzdvihli, vzali k veterinárovi a poskytli krátkodobú dočasnú opateru.

hary2

Kontakt: 0910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: HARY
Pohlavie: pes
Farba: čierno-hnedá
Vek: cca 1 rok
Rasa: nemecký ovčiak

hary1

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>