Happy túži po ľudskom parťákovi

0 1392

Happy je krásny mladý psík so skvelou priateľskou a prítulnou povahou, ktorý bude novým majiteľom robiť len radosť. Miluje ľudí a iné psy, je učenlivý a prispôsobivý. Veľmi túži po svojom ľudskom parťákovi, ktorý ho už nikdy neopustí.

Je to tešivý, priateľský, kontaktný, vyrovnaný, úplne bezproblémový psík, ktorý sa rád a rýchlo učí a zo všetkého najradšej má ľudskú spoločnosť. Bez problémov vychádza aj s inými psíkmi a fenkami a tiež s mačkami. Najradšej je stále nalepený tesne na človeku a oddane sleduje, čo by preňho mohol urobiť. No ak naňho zrovna nemáte čas, pokojne si ľahne do peliešku a potichu čaká. Večne vysmiaty a vrtiaci chvostíkom, to je skrátka Happy.

Happyho sme našli po tom, ako sa ho niekto zbavil vyhodením z auta. Aj napriek veľkému sklamaniu ľudí nekonečne miluje a hneď sa nechal vziať do náručia a odviezť do dočasnej opatery, kde čaká na nový domov. Happy má cca 15kg a maximálne dva roky. Do nového domova pôjde čipovaný, kastrovaný a kompletne veterinárne ošetrený. Podmienkou je adopčná zmluva a adopčný poplatok 30€.

Kontakt: 0944 916 231, upsejmatere@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Happy
Pohlavie: pes
Farba: čierna
Vek: max dva roky
Veľkosť: stredná