Hachiko má pred mužmi rešpekt


Hľadáme súrne domov alebo aspoň dočasnú opateru pre Hachika. Už nejakú dobu sa túla v obci Richňava.

Pravdepodobne bol vyhodený, na krku má však stopy po obojku a teda musel žiť priviazaný. Bol vychudnutý, pomaličky priberá. Zatiaľ sa o neho starajú dobrí ľudia, no nemôže tam zostať a OZ Túlavá labka má plno. Hachiko je mladý psík, je priateľský, pokojný a rozumný. Má rád ženy a deti, pred mužmi má rešpekt. Nevie sa hrať, pravdepodobne nemal hravé detstvo.

Páčil by sa mu život v dome a zvykol by si aj na život v byte. V prípade dočasnej opatery OZ Túlavá labka zabezpečí granule aj veterinu, psík potrebuje iba miesto. Hachiko bude veterinárne ošetrený. Podmienkou adopcie je podpis adopčnej zmluvy a kastrácia. Nachádza sa pri Banskej Štiavnici – obec Richňava.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: HACHIKO (HAČIKÓ)
Vek: cca 2 – 3 roky
Rasa: mix akita inu
Farba: odtiene hnedej až čierny
Pohlavie: pes
Veľkosť: stredný

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>