Maličkého Freda takmer prešiel vlak

0 1259

Fredy bol spolu s dvomi súrodencami pri železničnej trati vo Veľkých Kapušanoch. Jedno šteniatko žiaľ prešiel vlak. Fredík má domov u mladej rodinky na západe Slovenska.

Fred so sestričkou Wilmou mali väčšie šťastie a OZ Pomoc Psom ich stihla zachrániť vďaka prvotnej pomoci zamestnankyne železníc, ktorá ich vzala z koľajníc. Fred je veselé, hravé, bezstarostné šteniatko, rád objavuje okolitý svet, je veľmi odvážny a všetko chce hneď spoznať.

Má rád spoločnosť ľudí aj iných psíkov. Vhodný do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu, môže pokojne aj k deťom, ich spoločnosť má rád a ani ruch a väčšie skupiny ľudí aj detí mu vôbec neprekáža. Zvedavo a s vrtiacim chvostíkom ich hneď beží privítať.Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku, POVINNÁ je KASTRÁCIA psíka vo vhodnom veku!

fred

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: FRED
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Vek:cca 7 týždňov

fred1

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>