Foxík je milý, hravý a kamarátsky domáci miláčik

0 2131

Foxík je psík s veľmi smutnou minulosťou. Našiel sa ako malé šteniatko pri vykladaní vagónov, podvyživený s hendikepom zadných labiek – má ich neprirodzene vytočené a chodí oboma súčasne, skáče ako taký zajačik. Po odbornom vyšetrení sa zistil deformovaný bedrový stavec a pokrivená chrbtica následkom starej, zle zhojenej zlomeniny. Napriek všetkému Foxík bol a je plný života, teší sa zo všetkého, je odvážny, zvedavý, aktívny, priateľský, nemá problém s inými psíkmi, zbožňuje loptičky a dokáže aportovať aj celý deň.

Foxík bol už takmer rok adoptovaný a všetci sme si mysleli, že v novej rodine bude šťastný do konca svojho života, žiaľ, Foxík sa po takmer roku vrátil späť k nám do koterca. K dokonalému šťastiu mu preto opäť chýba vlastná rodina do ktorej by mohol patriť a nemusel by o nej zase len snívať. Kto sa ho ujme? Prosíme, nenechajte ho dlho čakať, je to úžasný psík. Všade rozdáva iba pozitívnu energiu a úsmev, je to také malé ,,tešítko“. Vhodný skôr k domčeku, ideálne s prístupom dnu, v dobre zateplenej búdke môže byť aj celoročne von. Môže k iným psíkom aj k deťom.

Foxík čaká na svoj domov v depozite vo Veľkých Kapušanoch.

F2

Kontakt: +421 9118 843 859, ozpomocpsom@gmail.com

Pre psíka je nutné prísť si osobne! (Ak cestujete z ďaleka vlakom al. autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach al. Košiciach – dohoda telefonicky)

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva http://www.ozpomocpsom.sk/info-a-propagacia/adopcna-zmluva a platí sa adopčný poplatok 30€

F3

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Foxík
Pohlavie: pes
Farba: bledý až biely
Veľkosť: malá
Vek: dva roky – kastrovaný

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>