Flame si užíva život a ľudskú spoločnosť


Slečna Flame je jednou z mnohých šteniatok, ktoré boli zachránené z osady pri Brezne vďaka OZ Tuláčik. Spolu s Ruby čaká Flame na novú rodinu v Túlavej labke.

Flame je aktívna, priateľská, veselá a hravá sučka. Bez problémov vychádza s inými psíkmi, sučkami, zvykla by si aj na iné zvieratá. Pozná už aj obojok a vôdzku, ale chôdza pri nohe jej zatiaľ nič nehovorí. Všetko je to však o cviku. Užíva si život, prechádzky a ľudskú spoločnosť.

Flame je vhodná do domu s prístupom dnu, aj postráži štekaním. S dostatkom pohybu by si zvykla aj v byte. Flame je odčervená, odblšená, dostala sérum proti parvoviróze a čaká ju očkovanie, čipovanie a kastrácia.

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie. Flame sa nachádza v Banskej Štiavnici.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: FLAME
Vek: cca 9 mesiacov
Rasa: mini leonberger
Farba: ryšavo-hnedá s čiernou maskou a chvostom, bielym golierikom
Pohlavie: sučka
Veľkosť: menšia stredná, chlpatá

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>