Malého Fina sa chceli zbaviť, no osud mu ponúkol život


Fin je psík, ktorého niekto v Zohore aj s jeho bračekom Flynom prehodil cez plot jednému pánovi do dvora. Konečne sa na neho usmialo šťastie a našla si ho nová rodina. Hľadať mu ju pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Fin je hravý, aktívny, malý výmyselník. Rýchlo sa učí, vie už povel sadni aj privolanie, hygienické návyky sa, vzhľadom na svoj vek, ešte len učí. Aktuálne má 2,2 kg a v dospelosti je predpoklad, že bude stredného vzrastu. Vhodný je na pobyt do vnútra.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno:FIN
Pohlavie:pes
Farba: čierna
Veľkosť:malá, 2,2 kg

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>