Maličkú Fifi našli v osade, nikto ju nechcel

0

Fifi je malé šteniatko, ktoré dobrovoľníci z OZ Strážni anjeli našli na Kortine (osada) a nikto sa k nej nepriznával. Triasla sa schúlená pod jedným z príbytkov. Maličká sa našťastie dostala hneď do dočasnej opatery a hľadá trvalý domov.

Je to križenec a bude menšieho vzrastu. Vhodná je do bytu alebo domu s prístupom do vnútra. Bude odčervená, očkovaná a čipovaná.

Kontakt: 0908 661 737, 0904 609 772

fifinka1

O zvieratku:

Meno: FIFI
Pohlavie: sučka
Farba: hnedá
Veľkosť: malá
Vek: cca 2 mesiace

OZ Strážni anjeli

Mestský útulok je určený pre túlavých, odchytených alebo nájdených psov na území nášho mesta a v časti Šášovské Podhradie, ktorých držiteľ nie je známy. Takýto pes bude v útulku dočasne umiestnený, kým sa neprihlási alebo nezistí jeho majiteľ. Na našej stránke nájdete všetky dôležité informácie o našom útulku a ľuďoch ktorí nám pomáhajú. Tiež sa dozviete o psíkoch, ktoré hľadajú nový domov a aj o tých šťastnejších, ktorým sa to už podarilo. Budeme vám prinášať informácie zo života našich chlpáčov, fungovania OZ Strážni anjeli, kynologického krúžku v Žiari nad Hronom a ďalších našich aktivitách. Určite nás poteší, ak nám svojimi pripomienkami, či radami pomôžete v našom úsilí priniesť viac lásky a šťastia do života opustených psíkov.Viac>>