Psík škriatok Fester má rád deti

0 940

Fester je krásny, výnimočný psí škriatok. Je to mladý psík menšieho – stredného vzrastu. Je veľmi veselý, hravý, nekonfliktný. Aj on sa už teší z nového domova. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Fester má rád deti, nevadia mu ani iné psíky či sučky, rád sa s nimi hrá. Je vhodný do bytu, alebo do RD s prístupom dnu. Má 100% hygienické návyky. Nachádza sa kúsok od Bratislavy. Je veterinárne ošetrený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.

Kontakt: 0901 738 878, ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: FESTER
Pohlavie: pes
Farba: biela s čiernymi ušami
Veľkosť: malá
Vek: cca 1 rok

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov.Viac>>