Energická Baška bude skvelou rodinnou sučkou


Chlpatá sučka Baška bola nájdená vyhodená v lese v zaviazanom vreci, odsúdená na istú a pomalú smrť. Mala však veľké šťastie. Našli ju dobrí ľudia a zachránili jej život.

Baška je mladá sučka, ešte povahovo šteniatko. Zo začiatku je opatrná, inak je však veľmi priateľská, milá, zvedavá a hravá. Je veľmi veselá a plná energie = chlpatá duracellka. Je zvyknutá aj na obojok a vodítko, prechádzky sa jej páčia. Môže bývať v byte alebo v dome s prístupom dnu, je vhodná k iným zvieratám, aj k deťom. Bude z nej určite skvelá rodinná sučka, potrebuje len čas a lásku.

Sučka je veterinárne ošetrená – odčervená, očkovaná, čipovaná, odblšená, má vet. preukaz, kastrovaná. Pri adopcii sa platí len poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0918 361 040, tulavalabka@gmail.com

baška2

O zvieratku:

Meno: BAŠKA
Vek: cca 1 rok
Rasa: mix bradáčik
Farba: čierna s pálením
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Veľkosť: menšia, chlpatá

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>