Elzu už majitelia nechceli, nechali ju priviazanú na reťazi

0

Elzu boli ju vziať z osady aj napriek STOP STAVU v depozite Túlavej labky, no nemohli ju nechať uviazanú reťazou o tyčku. Majitelia ju už nechceli. Dnes už má nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Elza je zatiaľ trochu opatrná, ale inak veľmi priateľská a milá. Je submisívna, jemná, sladká a dokonca už na prechádzke aj zavrtela chvostíkom a tešila sa zo spoločnosti.

Má nádhernú čiernu lesklú a kučeravú srsť a úprimné očká. Samozrejme je zvyknutá na iné psíky, mačky a má veľmi rada aj deti. Pozná obojok, vôdzku a cestovanie autom, je zvyknutá na život vnútri. Bude z nej určite dokonalá rodinná sučka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Elza je odčervená, očkovaná a čaká ju čipovanie a kastrácia. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symb. poplatok za vet. ošetrenie.

Kontakt: 0910 603 466, tulavalabka@gmail.com

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O zvieratku:

Meno: ELZA
Vek: cca 1,5 roka
Rasa: mix float retriever
Farba: čierna
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Veľkosť: stredná, cca 40 cm

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>