Dve dievčatá ubili psov kladivom, potom sa tým chválili na internete

0

PALÁRIKOVO. Dvoch psov ubili kladivom na smrť a ešte sa s tým pochválili na sociálnej sieti. Informáciu o ohavnom čine dvoch 15-ročných dievčat a ich 22-ročného kamaráta priniesli viaceré slovenské média.

Kristína a Regina budú od septembra stredoškoláčky. Končiace sa prázdniny si ozvláštnili naozaj netradičným spôsobom.

Spolu s kamarátom Martinom ubili kladivom na smrť dvoch psov, ktorí im vraj zabíjali hydinu. Podľa nitrianskej policajnej hovorkyne Renáty Čuhákovej polícia v Nových Zámkoch incident prešetruje ako prípad týrania dvoch psov krížencov. „Podľa doteraz zistených informácii ich páchatelia usmrtili pravdepodobne údermi kladivom do hlavy,“ uviedla pre topky.sk.

So svojim skutkom sa tínedžerky pochválili na sociálnej sieti. „Že ten čokel nechcel skapať, po dvoch ranách K.O. Haluz chlapci,“ napísala Kristína. „Jaaaj, ani nehovor, šak mal jaku tvrdú gebuľu.“ doplnila ju na sociálnej sieti Regina, ktorá dokonca opísala, ako psov zabili. A netajila sa, že by mohli prísť na rad aj ďalší.

Zabitých psov potom zakopali v záhrade. Ich telá už polícia vykopala a išli na pitvu.

„Veterinár konštatoval, že psy boli zasiahnuté do hlavy kladivom s veľkosťou 4×4 centimetre. Nevylúčil možnosť, že boli zasiahnuté aj do iných častí tela a dokonca mohli byť pochované zaživa,“ cituje náčelníka obecnej polície čas.sk.

Útulkovo.sk
Foto: FB