Dustina už majitelia nechceli, potrebuje nový domov


Dustin pochádza z osady Šobov pri Banskej Štiavnici. Majitelia ho už nechceli a tak dostal šancu na lepší domov. Je to veľmi priateľské, zvedavé a hravé šteniatko.

Je šikovný, naučený na obojok a vôdzku. Je to pravdepodbne kríženec nejakého bull plemena, možno cane corso, staford. Každopádne z neho bude určite krásavec.

Je poslušný, na prechádzke sa drží pri človeku a určite nebude problém ho naučiť aj základné povely. Je zvyknutý na iné psíky, sučky a je vhodný do rodinky aj k iným zvieratkám, či k deťom.

Môže bývať v byte alebo v dome s prístupom dnu. Potrebuje čo najskôr novú milujúcu rodinku a teplý domov. Dustin je odčervený, očkovaný a čipovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva, platí symb.poplatok za vet.ošetrenie a podmienkou je kastrácia vo vhodnom veku.

dustin2

Kontakt:0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno : DUSTIN ( Dusty )
Vek : cca 3 – 4 mesiace
Farba : hnedo žíhaný s čiernou maskou
Rasa : mix bull plemeno
Pohlavie : psík
Veľkosť : bude stredného až väčšieho vzrastu

dustin

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>