Dušanovi sa už rany na tele zahojili, našiel aj nový domov

0 760

Dušan sa dostal do útulku približne pred rokom a pol s dierami po ostnáči v krku. Je krásny, milý, trpezlivý, vyrovnaný. Rany na tele sa zahojili, po čase putoval Dušik do nového domova k mladej rodine, ale začal utekať z pozemku a s úspechom loviť po okolí, preto ho vrátili z adopcie. Šťastie sa však na neho usmialo opäť a Dušan našiel novú rodinu. Hľadať mu ju pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Ide o mladého psa, krásneho, aktívneho, láskavého, trpezlivú pestúnku šteniat, gavaliera k sučkám, spoľahlivého láskyplného spoločníka detí. Potrebuje byť dostatočne fyzicky aj psychicky vyťažený, aby bol šťastný aj on, aj majiteľ. Je očkovaný, čipovaný, kastrovaný.

Kontakt: ozmajmesrdce@gmail.com

O zvieratku:

Meno: DUŠAN
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Veľkosť: stredná

OZ Majme srdce

Cieľom OZ Majme srdce je pomáhať psom a mačkám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach. Venujeme sa najmä zvieratám, ktoré sa dostali do karanténnych staníc, kde im po uplynutí zákonnej lehoty hrozí utratenie. Ako dobrovoľníci sa staráme o psíkov v karanténnych staniciach Malacky a Zohor. Pre zranené zvieratá zabezpečujeme veterinárnu starostlivosť, snažíme sa podporovať kastračný program, ako prevenciu ďalšieho rozmnožovania neželaných psov a mačiek, a pre tie zvieratá, ktoré sa už v tejto situácii nachádzajú, aktívne vyhľadávame nových – zodpovednejších majiteľov. Viac>>