Kocúrik Divoch plakal v kríkoch, pomoc prišla v hodine dvanástej

0 621

Divocha našli plakať v kríkoch. Mal veľké šťastie, do rána by isto neprežil. Odchyt bol komplikovanejší, keďže malinký sa veľmi bál, škriabal a hrýzol, no na druhej strane stále mňaukal a volal o pomoc. Dnes už Divoch pozdravuje z nového domova. Darí sa mu super, spoznáva život aj vonku, páči sa mu loziť po stromoch a samozrejme už aj narástol. Má aj kamaráta – kocúrika Ela. Divochovi pomáhalo hľadať domov aj Útulkovo.sk.

Divoch je neskutočne rozkošné a akčné mačiatko. Je síce najmenší z mačičiek v depozite, ale najsmelší. Má sebavedomie, je obratný, aktívny. Je veľmi priateľský, užíva si spoločnosť človeka a aj spoločnosť iných mačičiek, kocúrikov. Je zvyknutý aj na prítomnosť detí. Medzi jeho najväčšie záľuby patrí šplh po nohaviciach a skok na chrbát. Malinký je odčervený, očkovaný, zvyknutý na život v byte, čistotný.

Kontakt: 0918 050 524, 0911 291 083, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: DIVOCH
Pohlavie: kocúr
Vek: cca 2,5 mesiaca
Farba: bielo-tigríkatý
Veľkosť: malá

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>