Dingo sa túlal po ulici, nikomu nechýba

0 1267

Dingo je krásny mladučký psík, nájdený bol na ulici v Strážskom s obojkom, majiteľom zjavne nechýbal. Dnes už má nový domov, Stráži dom pri Sobranciach.

Dingo je trochu divoký, veľmi sa mu pravdepodobne nevenovali, neovláda povely, na tom sa ale dá pekne popracovať, keďže je to ešte stále taký veľký puberťák.

Na vôdzku si zvykol rýchlo. Sučky sa mu páčia, psíkovia zatiaľ nevieme. Nie je vhodný k malým deťom, nakoľko by im v zápale hry mohol nechtiac ublížiť.

Má rád hračky, je prítulný a v koterci veľmi plače, preto potrebuje čo najskôr domov, ideálne na dvor s dobre zabezpečeným plotom, k ľuďom, ktorí čo to o psíkoch vedia a poskytnú mu adekvátnu výchovu.

Je odčervený, vakcinovaný, čipovaný, kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

dingo1

Pre psíka je nutné prísť si osobne. (Ak cestujete z ďaleka vlakom alebo autobusom, vieme počkať na stanici v Michalovciach alebo Košiciach – dohoda telefonicky)

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska. Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy.

Kontakt: +421 918 843 859, +421 908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Dingo
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Veľkosť: stredná
Vek: cca 1 rok

dingo2

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>