Demon potrebuje skúseného pána


Demon je aljašský malamut s PP. Je to aktívny psík, naučený na chov vonku, nemá hygienické návyky, nie je vhodný do bytu. Demon behá v záprahu, preto je vhodný len pre skúseného majiteľa, ktorý by vedel naplniť jeho potreby (behať a ťahať) a samozrejme len do dobrých rúk.

Demon v minulosti prekonal zdravotné problémy, a operáciu ramena, preto potrebuje viac starostlivosti a pozornosti, aj vzhľadom na svoj vek. Súrne hľadá nový domov, pretože jeho rodina sa sťahuje do zahraničia, kde nie sú pre severské psíky vhodné podmienky. Majiteľ už našiel vhodný domov pre svoje ostatné psíky, no poprosil nás o pomoc s hľadaním nového domova pre Artuša a Demona, keďže termín odchodu sa blíži, a preto im SÚRNE hľadá zodpovedného a milujúceho pána.

Kontakt: +421 907 706 414, lokr.krby@gmail.com

O zvieratku:

Meno: DEMON
Pohlavie: pes
Veľkosť: 65cm
Vek: cca 8 rokov
Očkovanie: áno
Odčervenie: áno
Odblšenie: áno
Kastrácia: nie
Čipovanie: áno
Umiestnenie: Hrádok nad Váhom (okres Piešťany)

OZ Siberian Husky Rescue Slovakia

Činnosťou OZ je tvorba a správa databázy psov plemena sibírsky husky a iných plemien severského typu (aljašský malamut, grónsky pes, samojed, aljašský husky) a ich krížencov v núdzi, hľadajúcich nový domov alebo umiestnených v útulkoch a karanténnych staniciach na Slovensku. Viac>>