Deina v útulku trpí


Deina vyzerá ako menší ovčiak, má rada ľudí, rada chodí na prechádzky. Je plná energie a s dobrým výcvikom môže byť úžasný rodinný priateľ. Má troška ostrejšiu povahu voči iným psíkom, na šteniatka je však dobrá.

Je vhodná skôr ako jediný psí miláčik alebo je možné zistiť individuálnu znášanlivosť ak už v rodine psík je. Deina je vhodná do rodinného domu so zateplenou búdou a kontaktom s majiteľom (určite nie na reťaz alebo celoživotný pobyt v koterci). Odporúčame ju človeku, ktorý si dokáže vybudovať rešpekt a má chuť sa sučke venovať vo výcviku. Deina v útulku trpí, v koterci krúži dookola a naráža do stien. Je veterinárne ošetrená, kastrovaná a veľmi sa na vás teší v útulku. Podmienkou adopcie je adopčná zmluva a poplatok.

Kontakt: Zuzka Mihová +421 902 460 378, Zuzka Kováčova – bekynka@gmail.com, utuloksi@gmail.com

O zvieratku:

Meno: DEINA
Vek: cca 1-2 roky
Rasa: kríženka nemeckého ovčiaka / pitbulteriéra
Pohlavie: sučka
Farba: hnedá
Veľkosť: výška v kohútiku je cca 40 cm

Útulok Skalica

Útulok Skalica sa snaží vytvoriť pre zvieratká, ktoré často nie vlastnou vinou skončia na ulici, žijú v nevhodných podmienkach a sú týrané, základnú veterinárnu starostlivosť, dočasné ubytovanie a hlavne nové rodiny, ktoré im vynahradia ich doterajšie utrpenie. Viac>>