Dávidovi hrozí, že sa bude musieť vrátiť do útulku

0

Kocúr Dávid si už užíva príjemné chvíle v novom domove. Hľadať mu ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Kocúra Dávida spolu s mačičkou Poppi pred rokom ako malé mačiatka adoptovali z útulku OZ Túlava labka nový majitelia a Dávida premenovali na Chiwa. Teraz sa však majiteľ bytu rozhodol, že už nedovolí chovať mačky v byte a majiteľka mačiek ich musí dať preč alebo sa s nimi odsťahovať. Zatiaľ sa jej však nepodarilo nájsť nové bývanie a poprosila OZ Túlava labka o pomoc. Nemajú veľa času a nechceme, aby sa vrátili do útulku.

David – Chiwo je priateľský, hravý, spoločenský a zvyknutý na život v byte. Je čistotný, naučený na mačací záchodík. Je odčervený a kastrovaný, čaká ho ešte očkovanie. Pri adopcii sa platí len symbolický adopčný poplatok. Ideálne by bolo, keby našiel spoločný domov alebo aspoň dočasnú opateru spolu s Poppi – Ziwou, ale môžu ísť samozrejme aj zvlášť. Nachádzajú sa pri Bratislave – Podunajské Biskupice.

chiwo1

Kontakt: 0905 360 400, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: DAVID – CHIWO
Pohlavie: kocúr
Farba: sivo-biely
Vek:cca 1 rok

chiwo2

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>