Hravá Cola pripomína labradora

0 1525

Cola prišla do útulku z rodiny z Pukanca spolu so sestrou Pepsi, ktorá už domov má. Je to perfektná rodinná sučka, povahovo a aj vzhľadom pripomína labradora. Aj ona už našla nový domov, hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Je veľmi priateľská, hravá, šikovná a poslušná. Na vôdzke chodí pri nohe, je kamarátka aj s ostatnými psíkmi, sučkami, miluje deti.

Užíva si prechádzky, šantenie na lúke a má rada aj vodu. Taktiež pozná aj cestovanie autom. Cola je zvyknutá na život pri dome, no určite by si zvykla pri dostatku pohybu aj na život v byte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cola je odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí iba symb. poplatok za vet. ošetrenie 20 €.

Kontakt: 0918 050 524, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: COLA
Pohlavie: sučka – kastrovaná
Farba: čierna
Rasa: mix zlatý retriever/labrador
Vek: nar. 7.10.2013
Veľkosť: stredne veľká

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>