Čoky nič neničí, rád leží na gauči


Čoky je krásny, 1,5 ročný čivaviak čokoládovej farby. Aktívny gaučák, kamoš so psami aj fenkami a oddaný maznák, ktorý sa už nevie dočkať nového domova.

Čoky je veľmi spoločenský a v prostredí, kde má dostatok aktivity, pozornosti a kontaktu so psími kamošmi, je to úplne pohodový milý psík. Vyrastal v byte a má stopercentné hygienické návyky, doma nič neničí, nešteká. Bez problémov vychádza so psami aj fenkami, veľkými aj malými, je to vyslovene spoločenské psíča, ktoré bude najspokojnejšie v domove s ďalším psíkom/fenkou. Rovnako dobre vychádza s mačkami. K človeku je tiež veľmi kontaktný, prítulný a hravý.

Je ľahko motivovateľný pamlskami a aj hrou s hračkami. Bavia ho prechádzky, venčí sa bez vodítka a na zavolanie vždy príde. Pôvodný majiteľ síce výchovu zanedbal, no Čoky je šikovný a pri správnom prístupe to nebude najmenší problém dobehnúť. Je to skôr gaučák, no keď treba, má energie na rozdávanie a bol by skvelý aj na agility. Zopár prekážok si už vyskúšal a ide mu to výborne.

Čokyho sa pôvodný majiteľ po 1,5 roku vzdal a teraz v dočasnej opatere čaká na skutočný domov na celý život. Hoci bol kupovaný ako „zaručene čistokrvná čivava“, je to skôr jej kríženec, váži 5kg. Má už za sebou kastráciu a do nového domova pôjde komplet veterinárne ošetrený (očkovaný, čipovaný, odčervený). Podmienkou je adopčná zmluva a adopčný poplatok 30€.

Kontakt: 0944 916 231, upsejmatere@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Čoky
Pohlavie: pes
Farba: hnedá
Vek: 1 a pol roka
Veľkosť: stredná