Čokoládová Adélle – Miňa reaguje ako psík

0

Adélle – Miňa je nádherná zelenookná mačička s jemným kožúškom čokoládovej farby.

Adélle – Miňa má 5 rokov, je čipovaná, kastrovaná, testovaná na FeLV a FIV, očkovaná, a odčervená. Miňa je úplne zdravá, s bezchybnými hygienickými návykmi.

Objavila sa v centre Zvolena, kde prosila o pozornosť a jedlo. Okamžite pomohli úžasné dievčatá v kvetinárstve, ktoré ju prichýlili, nakŕmili a získali tým najlepšiu kamošku na svete.

Po prevzatí na veterinárnej ambulancii zistili, že mačička je dokonca čipovaná. Z informácií v registri sa zistilo aj to, že 1.5.2015 bude mať 5. narodeniny. Pôvodný majiteľ ju daroval a na nových majiteľov už nemá žiadny kontakt. Čip si noví majitelia nepreregistrovali, žiadne nové záznamy o mačičke od posledného očkovania nepribudli.

Na svoje meno krásne reaguje, až tak, že pribehne ako psík na zavolanie. Hneď sme urobili test na FeLV a FIV, preočkovali a odčervili.

Miňa je povahou dokonalá mačička, ktorej na adaptáciu a nadviazanie kontaktu stačí pár sekúnd. Okamžite celá patrí človeku, nechá sa hladkať aj po brušku a rozmaznávať. Má jemný kožuštek britského typu, ktorý nebudete chcieť prestať hladkať. Je na nej vidno, že bola zvyknutá len na pobyt v interiéri. Je absolútne nekonfliktná, aj ostatné mačičky akceptuje a nemá s nimi žiadny problém.

Do nového domova môže ísť okamžite.

Kontakt : mnau.zv@gmail.com, 0915 832 744