Chlpáčik Fester si hľadá trpezlivého majiteľa


Originálny chlpáčik Fester sa do Túlavej labky dostal kvôli zdravotným dôvodom majiteľa. Bez problémov si zvykol na nové prostredie a určite nebude mať problém sa zabývať aj u vás doma.

Fester je určite kríženec teriéra, pripomína napríklad norfolk teriéra, či možno írskeho pšeničného teriéra. Povahovo je Fester typický teriér – je priateľský, aktívny, hravý a odvážny. So psíkmi a sučkami vychádza individuálne, je vhodný k domu so záhradou a určite aj postráži štekaním. Zvykol si na obojok a vôdzku, na prechádzke sa drží pri človeku.

Fester si hľadá trpezlivého a skúsenejšieho majiteľa a bude z neho určite super rodinný pes.

Fester je odčervený, očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0949 599 758, tulavalabka@gmail.com

O zvieratku:

Meno: FESTER
Vek: cca 2 roky
Rasa: mix norfolský teriér/írsky pšeničný teriér
Farba: pšeničná
Pohlavie: pes – kastrovaný
Veľkosť: menší stredný, chlpatý

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>