Chelsey sa dá rýchlo presvedčiť piškótkou

0

Chelsey je sučka zo 14 drobcov vyhodených na smetisko, ktoré sa našli ako malé, ešte slepé šteniatka. Aj ona už odcestovala do nového domova. Hľadať jej ho pomáhalo aj Útulkovo.sk.

Chelsey je hravé, veľmi aktívne šteniatko, od malička je zvyknutá v byte, návykom sa stále učí, ide jej to celkom dobre, je potrebné sa jej venovať a ešte ju usmerniť tým správnym smerom. K cudzím je na začiatku pri prvom kontakte nedôverčivá, no s piškótkou a správnym prístupom ju človek rýchlo presvedčí, že kamošiť sa je super. Po zoznámení s inými psíkmi nemá problém, veľkých sa skôr bojí.

chelsey4

Hodí sa na rôzne psie športy ako napr. agility, či dogtreking. Je to veľmi učenlivé a inteligentné zvieratko. Je odčervená, kompletne vakcinovaná, čipovaná, kastrovaná. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.

Kontakt: 0908 667 858, ozpomocpsom@gmail.com

chelsey

O zvieratku:

Meno: CHELSEY
Pohlavie: sučka
Farba: čierna s bledým bruškom
Veľkosť: 12 kg, cca 42 cm
Vek: cca 8 mesiacov
Rasa: kríženec

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>