Cayla čaká na svojho nového pána

0 1522

Cayla vie ostať sama doma a spokojne čaká na pána, kým sa vráti domov.

Táto úžasná fenka hľadá tú najlepšiu rodinu, kde by bola nadovšetko milovaná. Cayla má dokonalú povahu, 100 % hygienické návyky, tichučká, neničí, vhodná k ľuďom akéhokoľvek veku.

Vie ostať sama doma a spokojne čaká na pána, kým sa vráti. Iných psíkov toleruje, vonku každého pozdraví a oňuchá, no nemá rada, keď do nej nejaký psík dobiedza a volá ju do hry. V novej rodine by nemali byť šteniatka ani veľmi akčné psíky.

Je to jemné stvorenie, ktoré zbožňuje pozornosť človeka a hladkať by sa nechala non-stop. Má rada prechádzky aj leňošenie na gauči. Veľmi prispôsobivý psík, ktorý vám bude robiť iba radosť. Len do bytu alebo domu – dnu.

C3

Pre psíka je nutné prísť si osobne! (Ak cestujete z ďaleka vlakom al. autobusom vieme počkať na stanici v Michalovciach al. Košiciach – dohoda telefonicky)

Pre záujemcov z ČR: Psíka vieme priblížiť vrámci Slovenska! Nedávame po zlých skúsenostiach na prevozy!

Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva http://www.ozpomocpsom.sk/info-a-propagacia/adopcna-zmluva a platí sa adopčný poplatok 30€

Kontakt: +421 910 161 789, ozpomocpsom@gmail.com

O zvieratku:

Meno: Cayla
Pohlavie: fenka kastrovaná
Farba: hnedá
Vek: päť rokov
Veľkosť: malá

C2

OZ Pomoc psom

OZ Pomoc psom je skupina aktívnych ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud nechcených zvierat v našich uliciach a zvierat všeobecne. Psíkov a mačičky zachraňujú už viac ako tri roky, predtým pod hlavičkou OZ Centrum osvety chov. spol. zvierat. Starajú sa o psíkov v KS Strážske a o ďalších psíkov a mačičky, ktoré sú v dočasných opaterách. Viac>>