Buba pochádza zo zlých podmienok, bez problémov sa začlenila do svorky

0

Rozkošná Buba bola zachránená z nevhodných podmienok. Rodinka nemala pre ňu vhodné prostredie a ani možnosti, aby sa o ňu mohli dostatočne postarať.

Buba je v depozite OZ Túlavá labka, no stále máme stop stav, a tak by nám veľmi pomohlo, keby našla čím skôr nový domov alebo aspoň dlhodobú dočasnú opateru.

Buba je veľmi priateľská, hravá, veselá a milá sučka. Bez problémov sa začlenila do svorky a naozaj si užívala prechádzku a voľnosť. Po dlhej dobe si mohla konečne pobehať. Buba je šikovná a poslušná, počúva na zavolanie a drží sa pri človeku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Je zvyknutá aj na obojok, vôdzku, môže ísť do rodinky k deťom a aj k iným zvieratkám. Páčil by sa jej život v byte alebo v dome s prístupom dnu. Buba je odčervená, očkovaná a čaká ju čipovanie a kastrácia. Pri adopcii sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa iba symbolický poplatok za veterinárne ošetrenie.

Kontakt: 0915 487 249, tulavalabka@gmail.com

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O zvieratku:

Meno: BUBA
Vek: cca 7 – 8 mesiacov
Farba: hnedá až ryšavá
Rasa: mix jazvečík
Pohlavie: sučka
Veľkosť: malá, do 10 kg

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OZ Túlavá labka

V decembri 2008 založila partia kamarátov z Banskej Štiavnice, ktorých spájala láska k zvieratám, OZ Túlava labka. Všetci sa spoznali nezávisle rok predtým, ako aktivisti v miestnom útulku. OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvieratám. Činnosť OZ je zameraná na pomoc v Štiavnických vrchoch i keď niekedy siaha aj oveľa ďalej. Viac>>