Bobulka, Boďko – OZ Túlavá labka

0

Malé drobčiatka boli ešte slepé a s pupočnými šnúrami nájdené pri ceste. Malé bezbranné telíčka tam našla jedna pani a kontaktovala náš útulok.
Boďko sa adoptoval, Bobulka stále hľadá nový domov

Drobuliatka sú od vtedy v jednom z našich mačacích depozitov a prijala ich maminka šššš-mačiatok (Šálka, Šerif, Šúpolienka a Šiška), ktorá svoje potomstvo odstavila a znenazdajky prišlo ďalšie :o) Mačičke sa to veľmi nevidelo, ale dnes je to opäť tá najlepšia mačacia maminka. Drobčekom sme dali meno Bobulka a Boďko. Malinké sú veľmi životaschopné, úžasné, krásne, neodolateľné. Boďko je aktívnejší, hneď vyletí ťarbavo z pelieška, trieli po izbe. Ťažko ho bolo aj odfotiť. Meno dostal aj podľa čierneho fliačiku pri nošteku. Je naozaj originálny a predpokladám, že to bude pretekár 1. triedy. Bobulka je jemnejšia a aj menšia od svojho bráchu :o) Je okatá, také očiská vygúľa na človeka…že až…nedá sa jej takmer odolať ;o) Tíško sedí a pozerá na vás ako na zjavenie. Ale aj ona vie byť hlasná a aj rýchla.
Malinké sú naučené mačací záchodík, odčervené. Môžete si ich aj rezervovať. K adopcii budú cca v polovici septembra.

O zvieratku:

Meno: BOBULKA, BOĎKO
Pohlavie: mačinka, kocúrik
Rasa: rozkošné pouličiatka
Vek: cca 6 týždňov
Farba: Bobulka: bielo-tigríkatá; Boďko: bielo-čierny

O útulku: OZ Túlavá labka

OZ Túlavá labka vzniklo za účelom pomoci zvierat v Štiavnických vrchoch i keď niekedy pomoc siaha aj ďalej. Nedá sa pomôcť každému zvieraťu v núdzi, ale snažíme sa pomáhať, ako sa len dá v rámci našich možností. Viac>>